PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK Z INNEJ BAJKI


"Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami to może ono zrobić więcej, niż od niego oczekujemy, a wszytsko co dziecko potrafi - nauczycielowi zrobić nie wolno" Helen Parkhurst

Get Adobe Flash player

Zapraszamy do Innej Bajki.

 

Żłobek Z Innej Bajki to miejsce łagodnego wejścia w świat przedszkola, w którym z największą troską dbamy o najmłodsze skarby w wieku od 12 miesiąca do 3 roku życia.

Każdego dnia, maluszki doskonalą swoje umiejętności społeczne, samodzielność i zabawy. W żłobku zawierają pierwsze przyjaźnie, uczą dzielić się zabawkami, tworzyć coś wspólnie.

Priorytetem naszego żłobka, jest to, aby wszystkie dzieci czuły się u nas dobrze- jak w domu, aby każdy dzień był miło spędzony na zabawie, oraz poznawaniu świata.

Wykwalifikowana kadra- nasze panie „ciocie”- są sekretem żłobka Z Innej Bajki, zawsze uśmiechnięte, pomocne, szczerze kochające dzieci. Przede wszystkim dokładają największych starań, by maluchy czuły się u nas pewnie i bezpiecznie.

Rodzice powierzający nam swoje maluchy, mogą spokojnie pracować, bo wiedzą, że ich dzieci są pod najlepszą opieką.

 

Żłobek został otwarty w ramach projektu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, w celu aktywizacji zawodowej rodziców. Celem projektu była aktywizacja zawodowa min. 30 mieszkańców Białegostoku oraz gmin ościennych, poprzez zapewnienie opieki oraz możliwości właściwego rozwoju ich dzieciom do lat 3.

Projekt kończy się z dniem 30 września 2020 roku.

 

Co oferujemy?

 • Opieka nad dziećmi w wieku od 12 miesięcy do 3 lat.
 • Zajęcia adaptacyjne z rodzicami, dziadkami lub opiekunami prawnymi
 • Zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, zajęcia plastyczne, dogoterapia, elementy sensoplastyki, Przedszkoliada (zajęcia ogólnorozwojowe), Wingee (zajęcia taneczne).

 

Czesne za cały miesiąc pobytu dziecka wynosi 980zł.

Zapewniamy dzieciom codzienne wyżywienie (śniadanie, zupa, II danie i podwieczorek) w cenie 10zł za dzień.

Obsługująca nas firma cateringowa, zapewnia zdrowe wyżywienie, zbliżone do ekologicznych standardów.

 

Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-16:30.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki oraz osobistego odwiedzenia wraz ze swoją pociechą naszego żłobka.

Najnowsze zdjęcia

08.01.19-9.jpg

Kalendarz

October 2020
S M T W T F S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

CIEKAWOSTKI I PORADY...

 • Emily Ratajkowski ogłosiła dobrą nowinę

  Modelka już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy.


 • Spaghetti z boczkiem

  Smakuje prawie prawie jak tradycyjne spaghetti carbonara, powstaje błyskawicznie, z prostych, łatwo dostępnych składników. Może być lekkim obiadem lub kolacją na ciepło.


 • ​W jesiennych stylizacjach powraca moda na buduarowe kreacje

  Jakby na przekór pandemii, która ponownie zmusza ludzi na całym świecie do izolowania się w domach, przedstawiciele świata mody namawiają do tego, by stawiać teraz na kreacje eksponujące kobiecość. Zdaniem wielkich kreatorów nieodłącznym elementem jesiennych stylizacji powinny być elementy bieliźniane, koronki, delikatne gorsety i inne detale dodające nieco pikanterii.


Copyright © 2020 Z INNEJ BAJKI  Rights Reserved.